Ümitköy Sineklik

Ümitköy Sineklik
Ümitköy Sineklik Modelleri

Yenimahalle ilçemizde sineklik imalatı yapan firma arıyorsanız, Ümitköy Sineklik Servisi kaliteli sineklik modelleri imal ederek adresinize ulaştıran kurumsal bir firmadır.  PVC pencere ve sineklik modelleri imalatı yapan Emkapen uzman kadrosu ile sizlere hizmet vermektedir. İlçemizde sineklik işi yapan dükkan bulamadım diye üzülmeyin. İmalatını yaptığımız sineklikleri adresinize servis ile gönderiyoruz. Ümitköy Sineklik Sistemleri sizlere sunmuş olduğu sineklikler bütçenize zarar vermez.

Siparişleriniz için iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz. Pencere veya kapınıza uyumlu sineklik siparişleriniz için 0532 765 74 59 | Yücel Usta nolu telefonu aramanız yeterlidir.

Ümitköy Sineklik Çeşitleri

Ümitköy Sineklik Modelleri, binadaki pencere ve kapıların yapısına göre uyumlu olacak şekilde imal edilmektedir. Ankara'da sineklik imalatı ve satışı yapan firma olarak stor, menteşeli, store, plise, pileli, akordeon, mıknatıslı sineklik modellerini, çeşitlerini en uygun fiyatları ile ücretsiz keşif imkanıyla satmaktayız. İmalatını yaptığımız sineklik modelleri İçe Açılır Sineklik, Kedi Sinekliği, Menteşeli Sineklik, Plise Sineklik, Sabit Sineklik, Stor Sineklik, Sürme Sineklik, Dekoratif sineklik

Ümitköy Sabit Sineklik

Sabit sineklik pencerenin türüne bağlı yapılmaksızın her türlü pencereye takılabilir. PVC, alüminyum ve ahşap doğramaya kolaylıkla monte edebilirsiniz. Sabit pimli ve sabit tırnaklı olarak iki çeşit sabit sineklik çeşidimiz bulunmaktadır.

Ümitköy Sabit Pimli sineklik plastik pencereye takılabilir. Alüminyum tel ve fberglass tül seçenekleri vardir. Pencerenin diş yüzeyinde sinekliği engelleyici unsurlar olduğunda pimli sineklik fazla yer kaplamadğı için rahatlikla uygulanabilir

Ümitköy Sabit tirnakli sineklik pencerenin türüne bağlı olmadan her türlü pencereye takılabilir. PVC, alüminyum ve ahşap doğramaya kolaylıkla monte edebilirsiniz. Pabuçlu yada tırnaklı olarak ikiye ayrılır. Alüminyum tel seçeneği ile pati dostlarımız güvende olur yırtılmaz. Çıkmasını istemediğiniz sabit sinekliği köşelerden vidalarla pencereye monte edebilirsiniz.

Tags
Image

Çankaya PVC Servisi

Çayyolu Mah. 2432 Cad
(Köyiçi) No: 157D
06810 Çankaya - Ankara
Tel: 0312 255 08 55
Cep: 0532 765 74 59
Cep: 0531 745 20 95
info@pimapentamirankara.com