Menteşeli Sineklik İmalatı

Ankara Menteşeli sineklik modeli çevreci profillerden üretilmiş, rahat kullanımlı ekonomik bir sineklik modelidir. Menteşeli sineklikler tak çıkar özelliği sayesinde temizliği kolay modellerdendir. Menteşeli sinekliklerin kasalı ve kasasız iki modeli mevcuttur. Her pencereye ve kapıya uyan sineklik modelidir.

Menteşeli sineklik genellikle giriş ve çıkışı fazla olan yaşam yerlerinde tercih edilir. Menteşeli sineklik aksesuarda değişiklik sayesinde tak-çıkar modeli haline dönüşebilir. Menteşeli sineklik sistemlerini kullanılmayacağı zaman yerinden kolayca çıkartıp muhafaza edebilirsiniz. Uzun ömürlü ve dekoratiftir.

Çayyolu Menteşeli sineklik olarak, pratik kullanışlı ve ekonomik menteşeli sineklikleri kasalı veya kasasız olarak iki modelini de imal edilmekteyiz. Alüminyum profil içerisine dönülen özel yanmaz fiber sineklik tülü ile donatıyoruz.

Menteşeli sineklik kullanım yönünden gayet pratik bir sinekliktir. İstenildiği zaman yerinden çıkarılıp muhafaza edilebilir veya yıkanabilirler. Temizliği basittir, ekonomik yönden cebinizin dostudur ve amaca uygun hizmet veren sorunsuz bir sineklik modelidir. İstenilirse birkaç aksesuar değişikliği sayesinde tak - çıkar sineklik olarak kullanılabilirler.

Bütün sineklik modellerimiz çevresel ürün beyanı belgeli kaliteli ve çevreci profillerden üretilmektedir. İSO kalite standartları dikkate alınarak imal edilen ürünlerimiz ile karbon ayak izi azaltımı sağlamak amaçlanmaktadır. Ürünlerimizi temassız yüzük ile rahatlıkla satın alabilirsiniz.

Tags
Image

Çankaya PVC Servisi

Çayyolu Mah. 2432 Cad
(Köyiçi) No: 157D
06810 Çankaya - Ankara
Tel: 0312 255 08 55
Cep: 0532 765 74 59
Cep: 0531 745 20 95
info@pimapentamirankara.com