Sincan Sineklik İmalatı

Sincan Sineklik, teknolojik makine parkuru ile yılların birikimini birleştirerek kaliteli malzemelerden imal ettiği sineklik çeşitlerini satışa sunmaktadır. Sincan Sineklik, ilçemizde yüzlerce referansa sahip imalatçı firmadır. Yüksek kalite profillerden ürünler imal ederek olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmaya devam ediyoruz.  Siparişleriniz için Emka Sineklik 0312 255 08 55 nolu telefonunu aramanız yeterlidir.

Sincan Sineklik Servisi

Sizlere profesyonel, güler yüzlü ve işinin ehli ekiplerimiz ile kaliteli sineklikler sunmaktayız. En kaliteli malzeme ve işçilikle üretim yapmaktayız. Üretmiş olduğumuz sineklik modellerimiz garantilidir. İmalatını yaptığımız sineklikleri arzu ederseniz adresinize servis ile gönderiyoruz. On yılı aşkın süredir Ankara ve ilçelerine sineklik modellerimiz ile hizmet vermekteyiz. Siparişleriniz için Emka Sineklik 0312 255 08 55 nolu telefonunu aramanız yeterlidir.

Sizler için üretmiş olduğu kaliteli sineklikler ile yaz sıcağında pencereleri açarak ferah günler geçireceksiniz. Ürünlerimiz sineklere ve tüm haşerelere karşı yüksek koruma sunduğu için zehirli kimyasalların kullanılmasının önüne geçmektedir. % 100 müşteri memnuniyeti imal ettiğimiz sineklikler dayanıklı tüller sayesinde uzun ömürlüdür. Ahşap rengi sineklik çerçevesi dahil zengin renk çeşitlerimizden birini seçebilirsiniz. Sineklik ölçü alma ile ilgili sorularınız için firma yetkililerimizi arayabilirsiniz.

Sincan Sürme Sineklik

Sincan Sürgülü sineklik, pvc ya da alüminyum doğrama ile üretilerek kapı ve pencerelere dışarıdan monte edilerek kullanılır. İmalatını yaptığımız Sürme sineklikler rulmanlar üzerinde hareket eder. Oldukça dekoratif ve uzun ömürlü sineklik modellerindendir. Yer kaplamadığı için en çok tercih edilen sineklik sistemleri arasında yer alırlar. Tüm doğrama sistemleri ile kullanılabilir ve istenilen renge boyanabilirler.

Tags
Image

Çankaya PVC Servisi

Çayyolu Mah. 2432 Cad
(Köyiçi) No: 157D
06810 Çankaya - Ankara
Tel: 0312 255 08 55
Cep: 0532 765 74 59
Cep: 0531 745 20 95
info@pimapentamirankara.com