Dikmen Sineklik Servisi

Dikmen sineklik, Çankaya ilçemizdeki bütün mahallelere sineklik modewlleri siparişlerini adrese teslim hizmeti ile satmaktadır. Evinize uygun sineklik modellerimizden almak isterseniz ölçü almak için bizi arayabilirsiniz. İmalatını yaptığımız sineklikleri arzu ederseniz adresinize servis ile gönderiyoruz. Siparişleriniz için Emka Sineklik 0312 255 08 55 nolu telefonunu aramanız yeterlidir.

Dikmen Sineklik İmalatı

Çankaya Dikmen Sineklik, son model tekno makineler ile yılların birikimini birleştirerek kaliteli malzemelerden imal ettiği sineklik çeşitlerini satışa sunmaktadır. Dikmen semtimizde yüzlerce referansa sahip imalatçı firma olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmaya devam ediyoruz. On yılı aşkın süredir Ankara ve ilçelerine sineklik modellerimiz ile hizmet vermekteyiz. Sizlere profesyonel, güler yüzlü ve işinin ehli ekiplerimiz ile kaliteli sineklikler sunmaktayız. En kaliteli malzeme ve işçilikle üretim yapmaktayız. Üretmiş olduğumuz sineklik modellerimiz garantilidir.

Sizler için üretmiş olduğu kaliteli sineklikler ile yaz sıcağında pencereleri açarak ferah günler geçireceksiniz. Ürünlerimiz sineklere ve tüm haşerelere karşı yüksek koruma sunduğu için zehirli kimyasalların kullanılmasının önüne geçmektedir. % 100 müşteri memnuniyeti imal ettiğimiz sineklikler dayanıklı tüller sayesinde uzun ömürlüdür. Ahşap rengi sineklik çerçevesi dahil zengin renk çeşitlerimizden birini seçebilirsiniz. Sineklik ölçü alma ile ilgili sorularınız için firma yetkililerimizi arayabilirsiniz

Dikmen Sineklik Servisi

Çankaya ilçemizin Dikmen semtimizde pvc kapı- pencere ve sineklik sistemleri üzerine uzman kadromuz sizlere hizmet vermek için çalışıyoruz. Dikmen Sineklik Servisi kapı ve pencere sineklik modelleri siparişlerinizi adresinize teslim ediyor. Dikmen Sineklik Sistemleri sizlere sunmuş olduğu sineklikler bütçenize uygundur. Sineklik modellerimizden verebileceğiniz siparişleriniz için 0312 255 08 55 telefondan hızlıca ulaşabilirsiniz.

Dikmen Sineklik, stor, menteşeli, store, plise, pileli, akordeon ve mıknatıslı sineklik modellerini istediğiniz zaman diliminde evinize, işyerinize getirerek sizi haşerelerden korur. Bulunduğunuz ortamı haşerelerden korumak için sinekliklerimizden birini tercih ederek rahat edin.


Dikmen Sineklik Çeşitleri

İmalatını yaptığımız sineklik modelleri dayanıklıdır. Titizlikle imal edilerek pencerelerinize monte edilir.
İçe Açılır Sineklik ,
Kedi Sinekliği,
Menteşeli Sineklik,
Plise Sineklik,
Sabit Sineklik,
Stor Sineklik,
Dekoratif sineklik

Dikmen Sürme Sineklik

Sürgülü sineklik olarak da bilinen sürme sineklikler pvc ya da alüminyum doğrama ile üretilmiş kapı ve pencerelere dışarıdan monte edilerek kullanılır. Çayyolu'nda imalatını yaptığımız Sürme sineklikler rulmanlar üzerinde hareket eder. Oldukça dekoratif ve uzun ömürlü sineklik modellerindendir. Yer kaplamadığı için en çok tercih edilen sineklik sistemleri arasında yer alırlar. Tüm doğrama sistemleri ile kullanılabilir ve istenilen renge boyanabilirler.

Sürme sineklik modellerimiz pencere veya kapılarınızın özelliğine göre kullanıma sürdüğümüz bir sineklik modelidir. Sürme sineklik sürgülü sistemde çalışan tüm doğrama modellerinde, fransız balkonlarda ve ahşap doğramalarda kullanılan sineklik modellerindendir. Kullanımı basit yer kaplamayan, dayanıklı ve pratik kullanımıyla tavsiye edilen bir sineklik modelidir.

Sürme sineklikler özel raylardan imal ettiğimiz bir kasanın üzerinde rulmanlar vasıtasıyla hareket eden, aluminyum profillerden üretilen, yanmaz fiber tüle sahip sineklik modelimizdir.

Dikmen Sineklik Modelleri, binadaki pencere ve kapıların yapısına göre uyumlu olacak şekilde imal edilmektedir.

Dikmen Stor Sineklik, Dikmen Pileli Sineklik, Dikmen Plise Pilise Sineklik, Dikmen Pimapen Sineklik, Dikmen Mıknatıslı Sineklik, Dikmen Kapı Sinekliği, Dikmen Kapı Sinekliği, Dikmen Pencere Sinekliği, Dikmen Pencere Sineklik, Dikmen Pratik Sineklik, Dikmen Pvc Sineklik, Dikmen Akordiyon Sineklik, Dikmen Menteşe Sineklik, Dikmen Aşağı Yukarı Açılır Sineklik, Dikmen Sağa Sola Açılır Sineklik, Dikmen Store Sineklik, Dikmen Kedi Sinekliği, Dikmen Köpek Sinekliği,

 

Tags
Image

Çankaya PVC Servisi

Çayyolu Mah. 2432 Cad
(Köyiçi) No: 157D
06810 Çankaya - Ankara
Tel: 0312 255 08 55
Cep: 0532 765 74 59
Cep: 0531 745 20 95
info@pimapentamirankara.com