Keçiören Sineklik İmalatı

Keçiören Sineklik
Keçiören Sineklik Modelleri

Ankara Çayyolu'nda imalatını yaptığımız sineklik modelleri %100 haşere koruması sağlar. Dayanıklı, şeffaf kumaş ile imal edildiği için manzaranızı engellemez. Keçiören Sineklik, kaliteli malzemeler ve aksesuarlardan üretmiş olduğu sineklik modelleri ile hizmet vermektedir. On yılı aşkın süredir Ankara ve ilçelerine en kaliteli sineklik modelleri ile hizmet vermekteyiz. Sizlere profesyonel, güler yüzlü ve işinin ehli ekiplerimiz ile kaliteli sineklikler sunmaktayız. En kaliteli malzeme ve işçilikle üretim yapmaktayız. İmalatını yaptığımız sineklikler garantilidir.

Keçiören Sineklik Servisi

Keçiören ilçemizde pvc kapı- pencere ve sineklik sistemleri üzerine uzman kadromuz sizlere hizmet vermek için çalışıyoruz. Keçiören Sineklik Servisi kapı ve pencere sineklik modelleri siparişlerinizi adresinize teslim ediyor. Altındağ Sineklik Sistemlerinin sizlere sunmuş olduğu sineklikler bütçenize zarar vermez. Siparişleriniz için iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.

İmalatını yaptığımız sineklikleri adresinize servis ile gönderiyoruz. Siparişleriniz için Emka Sineklik 0312 255 08 55 ya da Yücel Usta'nın 0312 255 08 55 nolu telefonunu aramanız yeterlidir.

Ankara'nın ilçelerinde sineklik satışı yapan firma olarak stor, menteşeli, store, plise, pileli, akordeon, mıknatıslı sineklik modellerini en uygun fiyatları ile ücretsiz keşif imkanıyla satmaktayız.

Keçiören Sineklik Modelleri

İmalatını yapmış olduğumuz sinekli çeşitleri aşağıdadır. Keçiören ilçemizden talep edeceğiniz model ve ölçülerde sineklikler adrese teslim olarak imal edilmektedir.

  • Keçiören Plise Sineklik
  • Keçiören Dikey Plise Sineklik
  • Keçiören Yatay Plise Sineklik
  • Keçiören Duble Plise Sineklik
  • Keçiören Stor Sineklik
  • Keçiören Kapı Stor Sineklik
  • Keçiören Pencere Stor Sineklik
  • Keçiören Duble Stor Sineklik
  • Keçiören Menteşeli Sineklik
  • Keçiören Sürgülü Sineklik

Keçiören Sabit Sineklik

Sabit Sineklik çerçeveye sabit tutturulan sineklik çeşididir. İçindeki sineklik tülü farklı olabilir. Sabit sineklik menteşeli sinekliğe alternatif olarak imal ettiğimiz sinekliklerdendir. PVC pencere kapıya, alüminyum kapı - pencereye kısacası her yere uygulanabilir. Bu sinekliklerin temizliği kolaydır. Yalnızca havalandırmak için açılan pencereler için idealdir. Basit takma şekli ile sezon başında ve sonunda rahatlıkla yerinden çıkarılabilir.

Sabit sineklik pencerenin türüne bağlı yapılmaksızın her türlü pencereye takılabilir. PVC, alüminyum ve ahşap doğramaya kolaylıkla monte edebilirsiniz. Sabit pimli ve sabit tırnaklı olarak iki çeşit sabit sineklik çeşidimiz bulunmaktadır.

Tags
Image

Çankaya PVC Servisi

Çayyolu Mah. 2432 Cad
(Köyiçi) No: 157D
06810 Çankaya - Ankara
Tel: 0312 255 08 55
Cep: 0532 765 74 59
Cep: 0531 745 20 95
info@pimapentamirankara.com