Batıkent Sineklik

Batıkent Sineklik
Batıkent Sineklik Modelleri

Yaz aylarının istenmeyen kanatlıları sineklerdir. Ev ortamlarında geceleyin ışıklarla beraber odalarımıza hücum ederler. Vücudumuza rahatsızlık veren sivrisineklerden kurtulmanın en güzel yolu pencerelere sineklik takmaktır. Firmamız her mekana özel sineklik modelleri imal ederek uçan zararlılardan sizleri korur. Temizlenebilir ve tak kullan özelliği ile pratik sineklik modellerimizden birini tercih edebilir ve sipariş verebilirsiniz.

Batıkent Menteşeli Sineklik

Batıkent Menteşeli Sineklik, yeni nesil makine parkuru ile yılların birikimini birleştirerek kaliteli malzemelerden imal ettiği menteşeli sineklik çeşitlerini satışa sunmaktadır. Yenimahalle ilçemizde Batıkent ve çevre mahallelerde her model sineklik çeşitlerini hizmetinize sunmaktayız. Menteşeli sineklikler kullanımı kolay, ekonomik ürünlerdir. Uygun fiyatlı olmaları nedeniyle en çok tercih edilen sineklik modellerindendir.

Batıkent Sineklik Servisi

Yüzlerce referansa sahip Batıkent sineklik, imalatçı firma olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmaya önem verir. On yılı aşkın süredir Ankara ve ilçelerine sineklik modellerimiz ile hizmet vermekteyiz. Sizlere profesyonel, güler yüzlü ve işinin ehli ekiplerimiz ile kaliteli sineklikler sunmaktayız. En kaliteli malzeme ve işçilikle üretim yapmaktayız. Üretmiş olduğumuz sineklik modellerimiz garantilidir.

İmalatını yaptığımız sineklikleri arzu ederseniz adresinize servis ile gönderiyoruz. Siparişleriniz için Emka Sineklik 0312 255 08 55 ya da Yücel Usta'nın 0532 765 74 59 nolu telefonunu aramanız yeterlidir.

Sizler için üretmiş olduğumuz kaliteli sineklikler evinizin dekorasyonuna uygun renklerde sizin taleplerine göre imal edilmektedir. Kaliteli tüllerden imal ettiğimiz sineklikler ile yaz sıcağında pencereleri açarak ferah günler geçireceksiniz. Ürünlerimiz sineklere ve tüm haşerelere karşı yüksek koruma sunduğu için zehirli kimyasalların kullanılmasının önüne geçmektedir. % 100 müşteri memnuniyeti imal ettiğimiz sineklikler dayanıklı tüller sayesinde uzun ömürlüdür. Ahşap rengi sineklik çerçevesi dahil zengin renk çeşitlerimizden birini seçebilirsiniz. Sineklik ölçü alma ile ilgili sorularınız için firma yetkililerimizi arayabilirsiniz

Tags
Image

Çankaya PVC Servisi

Çayyolu Mah. 2432 Cad
(Köyiçi) No: 157D
06810 Çankaya - Ankara
Tel: 0312 255 08 55
Cep: 0532 765 74 59
Cep: 0531 745 20 95
info@pimapentamirankara.com