Küpeşte İmalatı

Ankara Küpeşte İmalatı

Emkapen Ankara’da paslanmaz küpeşte imalatı ile tüm ilçelerde montaj hizmeti vermektedir. Merdiven korkuluklarına şimdilerde küpeşte denilmektedir. Ya da tersi küpeşte malzemelere korkuluk denilmektedir.

Apartmanlarda merdivenler için güvenlik önlemleri için küpeşte kullanmak zorunluluktur.Paslanmaz korkuluklar güvenlik için bu kadar önemli bir işlevi bulunurken malzeme özellikleri burada etkin rol oynamaktadır. Merdivenlerde, balkonlarda, AVM kat aralıklarında, teraslarda insanların güvenlikleri için küpeşte imalatı ve montajı yapmaktayız. Çankaya Çayyolu’nda kendi üretim tesislerimizde teknik modern makinelerle paslanmaz küpeşte modelleri üretmekteyiz. Her türlü hava şartlarına uyumlu olarak imal ettiğimiz küpeşte siparişleriniz için firmamızın iletişim telefonlarından bize ulaşabilirsiniz.

Ankara’da birçok AVM, hastane, alışveriş merkezleri, ortak yaşam alanlarında üretmiş ve monte etmiş olduğumuz paslanmaz korkuluklar kullanılmaktadır. Camlı ve alüminyum küpeşte olarak iki ayrı hammaddeden küpeşte imalatımız mevcuttur. Ayrıca müşteri talepleri doğrultusunda bina içi rengine uygun küpeşte modelleri de üretmekteyiz.

.Merdiven korkulukları yani küpeşteler yaşlı genç, sağlıklı veya engelli bireylerin iniş çıkışlarda güvenliğini sağlamak için zaruri bir üründür. Evimizin, binamızın, işyerimizin ayrılmaz bir parçası olan paslanmaz korkuluklar kare veya yuvarlak olarak sipariş verilebilir. Ayrıca renk tercihlerine göre de sipariş almaktayız.

Ankara’nın en büyük küpeşte imalatçısı Emkapen müşteri talepleri doğrultusunda bir çok model ve renkte küpeşte imal etmektedir. Siparişleriniz usta elamanlarımızla yerinde monte ediyoruz. Ürettiğimiz küpeşte modelleri boyama gerektirmeyen yapıda olup paslanmaz malzemeden üretilmektedir.

Tags
Image

Çankaya PVC Servisi

Çayyolu Mah. 2432 Cad
(Köyiçi) No: 157D
06810 Çankaya - Ankara
Tel: 0312 255 08 55
Cep: 0532 765 74 59
Cep: 0531 745 20 95
info@pimapentamirankara.com