Batıkent Cam Kapı Tamiri

Batıkent cam kapı tamiri | 0532 765 74 59 | Yücel usta

Ankara Batıkent'de cam kapı bakım, onarım, tamir hizmeti veren firmamız tecrübeli teknik ekibi ile mobil servisleri ile siz Ankara halkına hizmet etmeye devam ediyor.

Cam Kapı Hidrolik Ayarı, cam kapı motoru tamiri, Cam Balkon ve Cam Kapı montajı, cam kapı hidrolik ayarı ve cam kap kilidi değişiminde Çayyolu'ndaki merkezimizden Ankara'nın bütün ilçelerine usta elemanlarla hizmet veriyoruz.

Her türlü arıza kaydınızı bildirdikten sonra en yakın ekibimiz size en kısa sürede ulaşacak ve problemlerinizi kısa sürede çözüme kavuşturacaktır. Siz de pimapentamirankara.com un mutlu müşterileri arasındaki yerinizi alın . Marka bağımsız cam kapı tamiri için Ankara Yenimahalle'de bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

Çevre kirliliği günümüzde en önemli sorun olarak karşımıza çıkmaktadır. İklim krizi oluşturacak ürünlerden kaçınmak zorunluluğu hepimizin görevidir. Günümüz şehirlerindeki yapılarda kullanılacak cam kapı ve pencerelerde karbon ayak izi politikalarını destekleyen ürünleri kullanılmalıdır, Yalıtım nitelikleri yetersiz ürünlerle yapıların ısıtılması ve soğutulması çevremize zarar vermekte sonuç olarak enerji maliyetlerimizi de artırmaktadır. Bini yapımında kullanılan düşük değerli ürünler kaynaklar karbon ayak izimizi artırmakta, çevreye verilen zarar katlanarak büyümektedir.  

Her türlü sineklik ihtiyacınızda, pimapen kapı pencere tamirinde, cam kapı arıza bakım ve onarım için iletişime geçebilirsiniz.

Yenimahalle'de Her bölgeye servis araçlarımız ve uzman kadromuz ile kaliteli malzemeler kullanarak uygulama yapıyoruz, problemlerinizi en kısa sürede çözüme kavuşturuyoruz.;

Firmamız her marka PVC kapı pencere imalat, montaj ve tamiratını uygun fiyatla garantili işçilikle yapmaktadır. Ankara Yenimahalle'de PVC cam kapı, alüminyum cam kapı imalat ve tamiratında ciddi referanslara sahip bir firmayız.

0312 255 08 55 - Koordinasyon Merkezi

Tags
Image

Çankaya PVC Servisi

Çayyolu Mah. 2432 Cad
(Köyiçi) No: 157D
06810 Çankaya - Ankara
Tel: 0312 255 08 55
Cep: 0532 765 74 59
Cep: 0531 745 20 95
info@pimapentamirankara.com