TAMİRCİ Mİ LAZIM? TIKLA
0312 255 08 55
Telefon
0532 765 74 59
Mobile
0531 745 20 95
Whatsapp Hattımız

Küpeşte İmalatı

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

Ankara Küpeşte İmalatı

Emkapen Ankara’da paslanmaz küpeşte imalatı ile tüm ilçelerde montaj hizmeti vermektedir. Merdiven korkuluklarına şimdilerde küpeşte denilmektedir. Ya da tersi küpeşte malzemelere korkuluk denilmektedir.

Apartmanlarda merdivenler için güvenlik önlemleri için küpeşte kullanmak zorunluluktur.Paslanmaz korkuluklar güvenlik için bu kadar önemli bir işlevi bulunurken malzeme özellikleri burada etkin rol oynamaktadır. Merdivenlerde, balkonlarda, AVM kat aralıklarında, teraslarda insanların güvenlikleri için küpeşte imalatı ve montajı yapmaktayız. Çankaya Çayyolu’nda kendi üretim tesislerimizde teknik modern makinelerle paslanmaz küpeşte modelleri üretmekteyiz. Her türlü hava şartlarına uyumlu olarak imal ettiğimiz küpeşte siparişleriniz için firmamızın iletişim telefonlarından bize ulaşabilirsiniz.

Ankara’da birçok AVM, hastane, alışveriş merkezleri, ortak yaşam alanlarında üretmiş ve monte etmiş olduğumuz paslanmaz korkuluklar kullanılmaktadır. Camlı ve alüminyum küpeşte olarak iki ayrı hammaddeden küpeşte imalatımız mevcuttur. Ayrıca müşteri talepleri doğrultusunda bina içi rengine uygun küpeşte modelleri de üretmekteyiz.

.Merdiven korkulukları yani küpeşteler yaşlı genç, sağlıklı veya engelli bireylerin iniş çıkışlarda güvenliğini sağlamak için zaruri bir üründür. Evimizin, binamızın, işyerimizin ayrılmaz bir parçası olan paslanmaz korkuluklar kare veya yuvarlak olarak sipariş verilebilir. Ayrıca renk tercihlerine göre de sipariş almaktayız.

Ankara’nın en büyük küpeşte imalatçısı Emkapen müşteri talepleri doğrultusunda bir çok model ve renkte küpeşte imal etmektedir. Siparişleriniz usta elamanlarımızla yerinde monte ediyoruz. Ürettiğimiz küpeşte modelleri boyama gerektirmeyen yapıda olup paslanmaz malzemeden üretilmektedir.

Ankaranın En Büyük Pimapen Tamir Firmasıyız
Çayyolu Mahallesi 2432 Cadde (Köyiçi) No: 157/D 
06810 | Çankaya - Ankara
Tel : 0312 255 08 55
Cep: 0532 765 74 59
© Copyright {2019} Çayyolu Pimapen Tamir Servisi. Tüm Hakları Saklıdır

Search