TAMİRCİ Mİ LAZIM? TIKLA
0312 255 08 55
Telefon
0532 765 74 59
Mobile
0531 745 20 95
Whatsapp Hattımız

PVC Pencere İmalatı - PVC Kapı İmalatı

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

İnşaat sektörünün günümüzdeki tek tercihi PVC kapı ve pencereler yeni yapılan binalarda kullanılmaktadır. Ahşap ve alüminyum doğrama yerine PVC materyalden üretilen kapı ve pencere modelleri kullanılmaktadır. Türkçemizde PVC malzeme olarak adlandırdığımız Poli Vinil Clorür ingilizce kısaltmadan oluşturulmuş ve ülkemizde böyle kullanılmaya devam etmektedir.

Emkapen 3.000 metrekare kapalı alanda PVC kapı ve pencere imalatı ile Ankara'nın gözde fabrikalarından biridir. Fabrikamızda ülkemizin ihtiyacı olan PVC maddesini temeli tuzdan oluşmuş katkı maddeleri ile harmanlandıktan ve karıştırıldıktan sonra yüksek ısıda şekillendirerek sert PVC plastiği profiller haline getiriyoruz. İmalatını yaptığımız bu sert plastikten PVC kapı ve PVC pencere çerçeveleri imalatı yaparak Ankara'dan tüm Türkiye'ye hizmet üretmekteyiz.

Ülkemizde yerli ve yabancı PVC kapı pencere sistemleri imalatı yapan bir çok marka bulunmaktadır. Bunlar Pimapen, Pakpen, Adopen, Fıratpen, Winsa, Egepen, Kompen, Eureopen,...

Kentsel dönüşüm ile birlikte ülkemizde toplu konut hamlesi başlatılmıştır. Ankara'daki inşaatlarda da Pimapen kapı pencere sistemleri yaygın olarak kullanılmaktadır. Uzun ömürlü yapısı estetik görünümü ve renk seçenekleriyle PVC kapı ve pencere profilleri her dairede ve evde, her iş yerinde ya da ofiste, her dükkanda, restoranda ve cafede tek tercihtir. Isıcamlı cam ile ısı yalıtımı ve yakıt tasarrufu hayatımızdaki konfora ciddi katkıda bulunuyor.

PVC Kapı Pencere Üretimi - İmalatı

Ankara'nın tüm ilçelerine üretimini yaptığımız her model PVC kapı ve pencere çeşitleri ile hizmet etmekteyiz. Başta konut, AVM, işhanı, dükkan ve kamu binaları olmak üzere yüzlerce referansa sahip kurumsal bir firmayız. Ürettiğimiz PVC sistemleri müşteri talepleri doğrultusunda monte ediyoruz. Projenize uygun pimapen kapı ve pencere için firmamızdan sipariş verebilirsiniz.

PVC kapı pencere fiyatları kapı ve pencerenin ölçülerine göre değişkenlik göstermektedir. PVC hammaddeli kapı ve pencere sistemlerinde kullanılan malzemenin kalitesi olması uzun ömürlü olmasını sağlar.Dışarıdaki manzarayı daha rahat izleyebilmek için daha çok PVC pencereler tercih edilmektedir. Firmamız yüksek kalitede kapı ve pencere imalatı yaparak Ankara'nın 1 numaralı firması olmaya devam etmektedir.

İstenilen ölçülerde PVC kapı ve PVC pencere sipariş ederek dilediğiniz mekana tecrübeli montaj elemanlarımla monte ediyoruz. Emkapen PVC sistemlerinden birini taktırmak istediğinizde bizlere iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz. Yetkili ve alanında uzman firma, verilen ölçüye uygun olarak PVC pencere ve kapıların imalatını gerçekleştirecek ve montajını sağlayacaktır. Ankara PVC Sistemleri uzman kadrosu ve tecrübeli ustaları marifetiyle yüksek teknoloji makine parkurları ile tüm ilçelerde hizmet vermektedir.

Ankaranın En Büyük Pimapen Tamir Firmasıyız
Çayyolu Mahallesi 2432 Cadde (Köyiçi) No: 157/D 
06810 | Çankaya - Ankara
Tel : 0312 255 08 55
Cep: 0532 765 74 59
© Copyright {2019} Çayyolu Pimapen Tamir Servisi. Tüm Hakları Saklıdır

Search