TAMİRCİ Mİ LAZIM? TIKLA
0312 255 08 55
Telefon
0532 765 74 59
Mobile
0531 745 20 95
Whatsapp Hattımız

Cam Balkon Tamiri

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

Büyükşehirlerde ev alırken ya da kiralarken ilk baktığımız yer mutfak ve balkon. Günün büyük bölümünü mutfakta geçiren ev kadınlarının en çok önem verdiği yerlerin başında iyi bir mutfak gelir. İkini öncelik mutfaktan çıkışı olan ferah bir balkon. Ferah balkonlar stresli ve yorucu günün yorgunluğunu, kötü enerjiyi atmaya yardımcı olur. Cam balkon ürünlerinde kullanılan malzemeler kaliteli imal edilerek düzgün ve titiz bir montaj yapıldığında uzun ömürlü olurlar. Cam balkonlar evimizin daha estetik görünmesini sağladığı gibi güvenlik açısından da katkı sağlar.

Emka Yapı, cam balkon sistemleri imalatında birinci sınıf malzeme kullanmaktadır. Ürünlerimiz temperli (basınca, ısı iletkenliği ve kaliteye bağlı olan A sınıfı) camlardan yapılmakta, rüzgar, yağmur ve kar gibi doğa olaylarında sizlere kısmi izolasyon sunmaktadır. Cam balkon kurulumunda kullanılacak alan ürünün düzgün ya da pürüzlü olmasına montaj için engel değildir. Her alana istediğiniz şekilde montaj işlemi yapılır.

Cam balkon sistemleri birbiri üzerine ardı sıra geçerek müşterinin isteğine göre sağ yada sol kısmın en köşesinde toplanır. Çayyolu Cam balkon modelleri ve çeşitlerine göre farklılık gösterir. Montaj son derece önemli bir faktördür çünkü ürün ne kadar kaliteli olursa olsun o montaj düzgün yapılmadığı sürece size her zaman sorun çıkartır.

ANKARA CAM KAPI VE CAM BALKON SERVİS BÖLGELERİMİZ BURDA

Cam balkon, çok şık ve modern durur kendi isteğinize göre özelleştirme imkanı sunar ve artı olarak son derece dayanıklıdır. Cam balkon kullanıcılarının yakındığı sorun da camlarının kırılmasıdır. Bunu en aza indirmek için katlanır cam kullanmakta yarar var. Katlanır camlar, normal camların aksine, tempered cam olup, kırılma riski en azdır.

Cam balkonunuzdaki her türlü arıza ve şikâyetlerinizi bize ulaştırabilir, bizde kısa zamanda evinize servis sunarak bütün ihtiyaçlarınızı giderebiliriz.

Ankaranın En Büyük Pimapen Tamir Firmasıyız
Çayyolu Mahallesi 2432 Cadde (Köyiçi) No: 157/D 
06810 | Çankaya - Ankara
Tel : 0312 255 08 55
Cep: 0532 765 74 59
© Copyright {2019} Çayyolu Pimapen Tamir Servisi. Tüm Hakları Saklıdır

Search