Gölbaşı Pimapen Tamiri

Gölbaşı Pimapen Tamiri

Pimapen Tamiri Gölbaşı , PVC sistemleri imalat, bakım ve tamir üzerine yapılanmış kurumsal bir firmadır. PCV malzeme üzerinde imalat yapan firmamız sürekli gelişen, büyüyen ve yeniliklerle sürekli ilerleyen firmadır. Gölbaşı Pimapen Pencere Servisi, alüminyum ve PVC sektörünü her zaman yakından takip edip yeni uygulamaları ürünlerine yansıtan bir yapıya sahiptir. 

Her marka ve model pvc kapı ve pencere projelerinizde hizmet almak için 0312 255 08 55 - 0532 765 74 59 telefonlardan bize ulaşabilirsiniz. Emkapen  Ankara PVC Servis Bölgeleri nde tamir ve bakım hizmeti de vermektedir.

 Gölbaşı Pimapen Pencere Servisi, PVC kapı - pencere sektöründe hizmet veren, müşteri memnuniyetini sağlamayı ilke edinmiş kurumsal bir firmadır. Gölbaşı Pimapen Pencere Servisi, siz değerli müşterilerine uzun ömürlü, dayanıklı ve kaliteli hizmet anlayışıyla pimapen pencere tamir, bakım, servis hizmeti vermektedir. 

Ankara ilçelerinde yeni yapılarda artık pimapen pencereler tercih edilmektedir. Bunun nedeni daha uzun ömürlü olmasıdır. Öyle ki PVC malzeme sadece evdeki pencerelerde kullanılmakla kalmayıp evin içinde bir çok alanda da kullanılmaktadır. Gölbaşı Pimapen Tamiri, teknolojik yenilikleri yakından takip ederek tecrübesini geliştiren ve %100 müşteri memnuniyeti prensibi ile çalışan bir ekiple hizmet vermektedir. pimapentamirankara.com web sitesi aracılığıyla bugün başta Çankaya, Gölbaşı, Mamak, Altındağ, Yenimahalle, Etimesgut ve Keçiören ilçelerinde binlerce memnun müşteriye ulaşmıştır.

Evimizde kullandığımız pencereler bizim ruh sağlığımız açısından büyük öneme sahiptir. Çünkü kapalı alanlarda hayat zamanla insan ruh sağlığını tehdit etmektedir. Bu nedenle pencere sistemleri gerek yalıtım özellikleri gerekse de şık bir görüntüye sahip olmaları sayesinde gerek ülkemizde gerekse dünyada kullanılmaktadırlar. Yalıtım konusunda pencere sistemleri evinizin veya ofisinizi dışarıdaki soğuk havadan veya sokak gürültüsünden koruyabilmektedir. Bir hayli geniş bir kitle tarafından tercih edilen pimapen pencere sistemleri evinize daha da kullanışlılık katacaktır. Pimapen pencerelerde zamanla oluşabilecek arızalara karşı Gölbaşı pimapen tamiri firmamız her zaman hizmetinizdedir.

Pimapen pencere ve kapı ürünleri zaman içerisinde problemler çıkarabilir. Her model ve marka pvc pencerenizin de yıllık veya kışa girmeden önce periyodik bakımlarının yapılması gerekir. Küçük bir masraf ile pencerelerin hem ömrünün uzamasına ve ilerleyen zaman içerisinde PVC pencerelerinde çıkabilecek arızalara karşı önlem alınmış olur. Eğer sizin de pencere sistemleri ilgili bir probleminiz varsa Gölbaşı PVC Pencere Servisi olarak sertifikalı uzman elemanlarımızla çözüm üretmek için hizmete hazırız.

Yalıtımı güçlendirilen pencerede %45’e varan enerji tasarrufu sağlanır. Yapılarda enerji kaybının %24’ü pencere yüzeylerinden kaynaklanır. Bakımı yapılmamış pencereler kışın ısıtma, yazın ise soğutma giderlerinde artışa sebep olur. Pimapen pencere tamiri bu kaybı önler. 

Gölbaşı ilçemizin her semtine hizmet verecek şekilde yapılandırılmış firmamız kamu kurumları, fabrikalar, iş yerleri ev ve ofisler için yerinde tespit ederek uygulama tespitlerini belirledikten sonra en iyi çözüm seçeneklerini sizlere sunan ve neticeye en iyi malzeme ve titiz işçilikle ulaşan bir misyon ile hizmet vermektedir.

Ankara ve ilçelerinde geniş servis ağıyla, müşterilerine montaj tamir bakım ve onarım hizmeti vermiş firmamız, bu meslekte etik değerlere sadık kalarak en iyi olmayı hedeflemektedir.

Firmamızın Gölbaşı ve çevre ilçelerde hizmet verdiği alanlar;
- Pimapen Tamiri ve Montaj işleri
- Volkswagen Pencere ve Kapı Sistemleri
- Çift Açılım Pimapen Pencere Tamiri
- Çift Acılım Kanatlı Pimapen
- Küpeşte Montajı ve Tamiri
- Cambalkon Tamiri ve Montajı
- Cam Kapı Tamiri ve Montajı
- Mtorlu Panjur Tamiri
- Sineklik İmalatı ve Tamiri
- Stor Sineklik İmalatı ve Tamiri
- Duşakabin Montajı ve Tamiri

İmalat, bakım ve onarım hizmeti verdiğimiz hizmet alanlarımızda bize telefon veya e-mail yoluyla ulaşabilir, ücretsiz keşif ve fiyatlandırma talep edebilirsiniz. Gölbaşı pimapen tamiri işinde uzman bir ekip ile hizmetinizdedir. Bizi arayın istediğiniz pimapen ustası ayağınıza gelsin.

Tags
Image

Çankaya PVC Servisi

Çayyolu Mah. 2432 Cad
(Köyiçi) No: 157D
06810 Çankaya - Ankara
Tel: 0312 255 08 55
Cep: 0532 765 74 59
Cep: 0531 745 20 95
info@pimapentamirankara.com