Çayyolu Pimapen Tamiri

Çayyolu Pimapen Tamir Servisi

Çayyolu Pimapen Servisi her marka PVC pencere ve kapı imalat, montaj ve bakım işlerinizde garantili işçilik ile hizmet edecek bilgi ve deneyime sahiptir. Her marka ve model pvc kapı ve pencere projelerinizde hizmet almak için 0312 255 08 55 - 0532 765 74 59 telefonlardan bize ulaşabilirsiniz. Emkapen  Ankara PVC Servis Bölgeleri nde tamir ve bakım hizmeti de vermektedir.

Uzman elemanlarımızla Çankaya Çayyolu'nda pimapen tamiri işlerinizi itina ile yapmaktayız. Her türlü küpeşte, pimapen tamiri, cam balkon tamiri ve cam kapı tamiri arıza ve problemlerinize yerinde kalıcı çözümler üretmekteyiz. PVC pencere tamiri konusunda güvenilir, hızlı, doğru ve kaliteli çözümler üretmeyi kendine vizyon edinen Yücel Usta ve alanında uzmanlaşmış pimapen ustalarıyla ile Çankaya'da tüm semtlerde hizmetinizdedir.

Çayyolu Pimapen Servisi

Pimapen pencere ve kapılarında sıklıkla oluşan arızalar pencerenin kapanmaması, kapı kilitlerinin kitlenmemesi, su alması, soğuk hava alması, pencerelerin kapanmaması, pimapen pencerelerin menteşe kırılmaları, Volkswagen sistemlerin ayar bozuklukları, gibi benzer bir çok sıkıntılar yaşanmaktadır. EMKAPEN olarak hizmet alanlarımızda müşterilerimize kalite malzemeden garantili bir işçilikle vermeyi firma olarak ilke kabul etmekteyiz. Çayyolu pimapen ustası yılların uzmanlığı ile kullanılan mekanizma ve yedek parçalar 1 yıl garantilidir. Herhangi bir arıza durumunda yapmanız gereken iletişim telefon numaramızdan veya iletişim maili ile servis talebinde bulunabilirsiniz.

Çayyolu Pencere Servisi

Her üründe olduğu gibi cam kapı ve cam balkon sistemlerinde periyodik bakımlarının yapılması gerekir; Kullandığımız sistemlerin mekanizmalarının yağlanması, izolasyonlarının zamanı geldiğinde elden geçirilmesi, cam ve pencere ayarlarının tekrar yapılması hayatınızı kolaylaştırır. Çayyolu pencere servisi, mobil servis araçları, profesyonel ekibiyle size bir telefon kadar yakın. Zamanınızın ne kadar kıymetli olduğunu biliyoruz. Çankaya sokaklarında artık pimapen tamircisi aramanıza gerek yok. Bizi arayın işini doğru yapan pimapen ustamız ayağınıza gelsin. Kaliteli işçilik ve güler yüz ile hizmetinizdeyiz.

Firmamızın Çankaya ve çevre ilçelerde hizmet verdiği alanlar;
- Pimapen Tamiri ve Montaj işleri
- Volkswagen Pencere ve Kapı Sistemleri
- Çift Açılım Pimapen Pencere Tamiri
- Çift Acılım Kanatlı Pimapen
- Küpeşte Montajı ve Tamiri
- Cambalkon Tamiri ve Montajı
- Cam Kapı Tamiri ve Montajı
- Motorlu Panjur Tamiri
- Sineklik İmalatı ve Tamiri
- Stor Sineklik İmalatı ve Tamiri
- Duşakabin Montajı ve Tamiri

Firmamız karbon ayak izi azaltımı adına çevreci profillerden üretilmiş pencereler montaj etmektedir. Çevre Ürün Beyanı belgesi almış pencere sistemlerimiz ile iklim krizi ve çevre felaketine darbe vurmuş olacaksınız.

pimapentamirankara.com web sitesi aracılığıyla ulaştığımız her marka pencerenizin onarımını, bakımını hızlı ve ekonomik şekilde çözüyoruz. PVC pencere montaj ve tamirinde yüzük ile temassız ödeme yapabilirsiniz. Pencere tamiratı konusunda 10 yıllık deneyime sahibiz.

Ankara Çayyolu pimapen tamir ekibimiz profesyonel ustalarıyla sizlere pimapen pencere ve kapı sistemleri hakkında bilgilendirmek için müşteri danışma hattımızda sizleri bekliyor.

Tags
Image

Çankaya PVC Servisi

Çayyolu Mah. 2432 Cad
(Köyiçi) No: 157D
06810 Çankaya - Ankara
Tel: 0312 255 08 55
Cep: 0532 765 74 59
Cep: 0531 745 20 95
info@pimapentamirankara.com