TAMİRCİ Mİ LAZIM? TIKLA
0312 255 08 55
Telefon
0532 765 74 59
Mobile
0531 745 20 95
Whatsapp Hattımız

Çankaya Pimapen Tamir Servisi

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

Çankaya Pimapen Tamiri

Çankaya en güvenilir pimapen tamir servisi Çankaya'da PVC imalatı ve tamirinde 15 yıldır aralıksız hizmet veriyor. Avrupa standartlarında ofis ve ev pimapen pencere arızalarını çözüme kavuşturan firmamız aynı zamanda Türkiye’nin bir numaralı markalarını kullanarak bu alanda da farkını ortaya koyuyor.

Çankaya Pimapen Tamiri servisimiz Çankaya’daki tüm müşterilerimizin bakım işine gereken ilgiyi fazlasıyla gösterir.

PVC pencere imalat ve tamirinde sektörde lider firmayız Ahşap doğrama pencerelerinizi PVC çift açılım pencerelere dönüştürüyoruz. Isıscamlı pencereler ile bu kış üşümeyeceksiniz.

Çankaya En İyi PVC Tamiri

Ankara Pimapen Tamir Servisi | Çankaya Pimapen Tamir Servisi Çankaya'da tüm mahalle ve semtlere tamir hizmeti vermektedir. Firmamız her marka PVC kapı -pencere tamirinde hızlı servis ustaları ile garantili uygulamalar yapmaktadır.

3000m² kapalı alanı ile Ankara’nın en büyük pimapen pencere imalatı tesisi bizde! Binaya özel pimapen kapı pencere imalatımız ile uzun ömürlü ürünlere kavuşacaksınız.

Servisimiz söz verdiği gün ve saatte hizmetini teslim eder. Müşteri memnuniyeti başlıca hedefimizdir.

Çankaya PVC Pencere Servisi

Bilgi İçin! = 0312 255 08 55   Whatsapp= 0532 765 74 59

PVC Tamirinde ustalarımızın yaptığı tamir uygulamaları: garantili işçilikle yapılmaktadır. Firmamız imalattan tamir bakıma kadar her hizmetin arkasındadır.

 • Çankaya Pimapen Kapı ayarı,
 • Çankaya Pimapen Pencere ayarı
 • Çankaya Pimapen Menteşe değişimi,
 • Çankaya Pimapen Conta değişimi ile %80 ısı kaybına son veriyoruz.
 • Çankaya Pimapen fitil, lastik değişimi ile toz ve su sızıntısına engel oluyoruz
 • Çankaya Kırık cam değişimi,
 • Çankaya Pimapen Çift açılım tamiri,
 • Çankaya Pimapen Mastik uygulaması,
 • Çankaya İzolasyon,
 • Çankaya Su sızıntılarının giderilmesi,
 • Çankaya Pimapen Kırık kol değişimi,
 • Çankaya Pimapen İspanyolet tamiri,
 • Çankaya Kırık pencere tamiri,

  Ankara'daki pimapen tamir firmaları arasında Emkapen PVC kapı ve pencere sektöründe lider imalat ve tamir firmasıdır. Kendi fabrikamızda imalatını yaptığımız kapı, pencere, cam kapı ve cam balkon işlerinizi güvenle teslim edebilirsiniz. Usta montaj elemanlarımızla söz verilen zaman içerisinde adresinize teslim edilecektir. Çankaya Pimapen tamir hizmetlerimizden yararlanan tüm müşterilerimiz uzun yıllar boyunca bizimle çalışmaya devam etmekte olan kemikleşmiş bir yapıyı oluşturmaktadır. Ankara Çankaya'da pvc pencere bakım onarım tamir hizmeti veren firmamız tecrübeli teknik ekibi ile mobil servisleri ile siz Çankaya halkına hizmet etmeye devam ediyor. Her türlü arıza kaydınızı bildirdikten sonra en yakın ekibimiz size en kısa sürede ulaşacak ve problemlerinizi kısa sürede çözüme kavuşturacaktır. Binlerce mutlu müşterimiz arasındaki yerinizi almak için bizi arayın? Çankaya PVC Pencere Tamiri hizmeti almak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

  Çankaya Pimapen Tamiri
  Çankaya Pimapen Tamir Servisi

  Pimapen pencere tamirinde yaptığımız uygulamalar: Pvc Kapı ayarı, Pvc Pencere ayarı, Pvc Menteşe değişimi, Pvc Conta değişimi, Pvc Lastik değişimi, Pvc Kırık cam değişimi, Pvc Çift açılım tamiri, Pvc Mastik uygulaması, İzalasyon, Su sızıntılarının giderilmesi, Kırık kol değişimi, İspanyolet tamiri, Kırık pencere tamiri,

  Firmamız PVC pencere imalatı ve tamiri, cam balkon imalatı ve tamiri, cam kapı imalatı bakım ve onarımı işlerinde Çankayalılara hizmet vermekten onur duyarız.

  Yılların deneyimi ile Çankaya PVC Tamir Servisi firması olarak bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

 • Ankaranın En Büyük Pimapen Tamir Firmasıyız
  Çayyolu Mahallesi 2432 Cadde (Köyiçi) No: 157/D 
  06810 | Çankaya - Ankara
  Tel : 0312 255 08 55
  Cep: 0532 765 74 59
  © Copyright {2019} Çayyolu Pimapen Tamir Servisi. Tüm Hakları Saklıdır

  Search