TAMİRCİ Mİ LAZIM? TIKLA
0312 255 08 55
Telefon
0532 765 74 59
Mobile
0531 745 20 95
Whatsapp Hattımız

Yenimahalle Pimapen Tamir Servisi

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

Yenimahalle Pimapen Tamiri

Ankara’nın en kaliteli pimapen tamir servisi olan Yenimahalle Pimapen Tamiri Yenimahalle'de 15 yıldır aralıksız hizmet veriyor. Avrupa standartlarında parçalar kullanarak pvc pencere imalatı ve pimapen arızalarını çözüme kavuşturan firmamız aynı zamanda Türkiye’nin bir numaralı markalarını kullanarak bu alanda da farkını ortaya koyuyor.

Yenimahalle’deki tüm semt ve mahallelere hızlı servis hizmeti ile pvc kapı - pencere arızalarına çözüm üretiyoruz. Yenimahalle Pimapen Tamir ekibimiz tamir ve bakım işine gereken ilgiyi fazlasıyla gösterir.

PVC pencere imalat ve tamirinde iddialıyız!!

Yenimahalle en çok tercih edilen Pimapen Tamiri firmasıyız

Yenimahalle Pimapen Tamir Servisi

3000m² kapalı alanı ile Ankara’nın en büyük pimapen pencere imalatı tesisi bizde! Binaya özel pimapen kapı pencere imalatımız ile uzun ömürlü ürünlere kavuşacaksınız.

Servisimiz söz verdiği gün ve saatte ürün ve hizmetini teslim eder. Müşteri memnuniyeti başlıca hedefimizdir.

Siz de Ankara’nın en güvenilir Pimapen Tamir Servisiarayın, garantili hizmetimizden faydalanın

PVC Kapı Pencere Sektöründe 15 Yıllık Tecrübe

Bilgi İçin! = 0312 255 08 55   Whatsapp= 0532 765 74 59

yukarıdaki numaralarımıza mobilden tıkla ara yapabilirsiniz.
Ankara pimapen tamir firmaları arasında Yenimahalle pimapen tamiri tam aradığınız PVC imalat ve tamir firmasıdır. 15 yıldır hizmet verdiğimiz ilçemizde herkesçe bilinen firmamıza kapı, pencere, cam kapı ve cam balkon işlerinizi güvenle teslim edebilirsiniz. Hizmetimiz söz verilen termin süresinde adresinize teslim edilecektir. Yenimahalle Pimapen tamir hizmetlerimizden yararlanan tüm müşterilerimiz uzun yıllar boyunca bizimle çalışmaya devam etmekte olan kemikleşmiş bir yapıyı oluşturmaktadır. Ankara Yenimahalle'de pvc pencere bakım onarım tamir hizmeti veren firmamız tecrübeli teknik ekibi ile mobil servisleri ile hizmet etmeye devam ediyor. Her türlü arıza kaydınızı bildirdikten sonra ekibimiz size en kısa sürede ulaşacak ve problemlerinizi kısa sürede çözüme kavuşturacaktır. Binlerce mutlu müşterimiz arasındaki yerinizi almak için bizi arayın? Yenimahalle Pimapen Tamiri hizmeti almak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Pimapen Tamirinde yaptığımız uygulamalar: Pvc Kapı ayarı, Pvc Pencere ayarı, Pvc Menteşe değişimi, Pvc Conta değişimi, Pvc Lastik değişimi, Pvc Kırık cam değişimi, Pvc Çift açılım tamiri, Pvc Mastik uygulaması, İzalasyon, Su sızıntılarının giderilmesi, Kırık kol değişimi, İspanyolet tamiri, Kırık pencere tamiri,

Ankara Yenimahalle Pimapen Tamir Servisimiz Ankara Yenimahalle'de pvc pencere bakım onarım tamir hizmeti veren firmamız tecrübeli teknik ekibi ile mobil servisleri ile siz Yenimahalle halkına hizmet etmeye devam ediyor. Yenimahalle Pimapen Tamiri PVC sistemleri ve kalitesi ile Pimapen Tamiri PVC sistemlerini tercih ediniz.

Yenimahalle Pimapen Tamiri PVC fiyatlarımız için bizden teklif alınız. Her türlü arıza kaydınızı bildirdikten sonra en yakın ekibimiz size en kısa sürede ulaşacak ve problemlerinizi kısa sürede çözüme kavuşturacaktır.

Her türlü arıza bakım ve onarım için iletişime geçebilirsiniz.

Yorumlarınız bizim için çok değerli, lütfen yeni katılımcılar için olumlu yada olumsuz tüm yorumlarınızı bizimle paylaşın, böylelikle bu sayfaya giriş yapan tüm yeni katılımcılara firmamız hakkında detaylı bilgi vermiş olursunuz.

15 yıldır Yenimahalle PVC Tamir Servisi firması olarak bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Ankaranın En Büyük Pimapen Tamir Firmasıyız
Çayyolu Mahallesi 2432 Cadde (Köyiçi) No: 157/D 
06810 | Çankaya - Ankara
Tel : 0312 255 08 55
Cep: 0532 765 74 59
© Copyright {2019} Çayyolu Pimapen Tamir Servisi. Tüm Hakları Saklıdır

Search