TAMİRCİ Mİ LAZIM? TIKLA
0312 255 08 55
Telefon
0532 765 74 59
Mobile
0531 745 20 95
Whatsapp Hattımız

Keçiören Pimapen Tamir Servisi

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

Keçiören Pimapen Tamiri

Keçiören Pimapen Tamiri 15 yıldır aralıksız hizmet veriyor. Avrupa standartlarında makine parkuru ile PVC kapı ve pencere imalatı yapmaktadır. Marka bağımsız pimapen arızalarını çözüme kavuşturan firmamız aynı zamanda Türkiye’nin bir numaralı markalarını kullanarak bu alanda da farkını ortaya koyuyor.

Keçiören’deki tüm müşterilerimiz iyi bilir ki, Keçiören Pimapen Tamiri tamir ve bakım işine gereken ilgiyi fazlasıyla gösterir.

PVC imalat ve tamirinde iddialıyız!!

Keçiören En Çok Aranan Pimapen Servisi

Keçiören Pimapen Tamir Servisi 3000m² kapalı alanı ile Ankara'nın en büyük pimapen pencere imalatı tesisi bizde! Binaya özel pimapen kapı pencere imalatımız ile uzun ömürlü ürünlere kavuşacaksınız.

Servisimiz söz verdiği gün ve saatte ürün ve hizmetini teslim ederiz. Müşteri memnuniyeti başlıca hedefimizdir.

Siz de Ankara’nın en kaliteli Pimapen Tamir Servisi ile çalışmak istemez misiniz?

Kapanmayan, hava geçiren, su sızdıran pimapen pencere problemleri için bize 7/24 ulaşabilirsiniz. Bizi arayın!

PVC Sektöründe 15 Yıllık Tecrübe

Bilgi İçin! = 0312 255 08 55   Whatsapp= 0532 765 74 59

nolu numaralarımıza mobilden tıkla ara yapabilirsiniz.
Ankara pimapen tamir firmaları arasında Keçiören pimapen tamiri tam aradığınız PVC imalat ve tamir firmasıdır. 15 yıldır hizmet verdiğimiz ilçemizde herkesçe bilinen firmamıza kapı, pencere, cam kapı ve cam balkon işlerinizi güvenle teslim edebilirsiniz. Ürünlerimiz söz verilen sözleşme süresinde adresinize teslim edilecektir. Pimapen tamir hizmetlerimizden yararlanan tüm müşterilerimiz uzun yıllar boyunca bizimle çalışmaya devam etmekte olan kemikleşmiş bir yapıyı oluşturmaktadır. Ankara Keçiören'de pimapen pencere bakım onarım tamir hizmeti veren firmamız tecrübeli teknik ekibi ile mobil servisleri ile siz Keçiören halkına hizmet etmeye devam ediyor. Her türlü arıza kaydınızı bildirdikten sonra en yakın ekibimiz size en kısa sürede ulaşacak ve problemlerinizi kısa sürede çözüme kavuşturacaktır. Binlerce mutlu müşterimiz arasındaki yerinizi almak için bizi arayın? Garantili PVC Tamiri hizmeti almak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Pimapen Tamirinde yaptığımız uygulamalar:

Pvc Kapı ayarı, Pvc Pencere ayarı, Pvc Menteşe değişimi, Pvc Conta değişimi, Pvc Lastik değişimi, Pvc Kırık cam değişimi, Pvc Çift açılım tamiri, Pvc Mastik uygulaması, Hava ve su geçirmezlik izolasyonu, Su sızıntılarının giderilmesi, Kırık kol değişimi, İspanyolet tamiri, Kırık pencere tamiri,

Marka bağımsız PVC Tamir Servisimizin Ankara Keçiören'de pvc kapı - pencere bakım onarım tamir hizmeti garantilidir. Tecrübeli teknik ekip ve mobil servislerimiz ile Keçiörenlilere hizmet etmekten mutluluk duyarız. Keçiören Pimapen Tamiri PVC sistemleri ve kalitesi ile Pimapen Tamiri PVC sistemlerini tercih ediniz.

Keçiören Pimapen Tamiri PVC fiyatlarımız için bizden teklif alınız. Her türlü arıza kaydınızı bildirdikten sonra en yakın ekibimiz size en kısa sürede ulaşacak ve problemlerinizi kısa sürede çözüme kavuşturacaktır.

Kapı ve pencere ile alakalı her türlü arıza bakım ve onarım için iletişime geçebilirsiniz.

15 yıldır Keçiören PVC Tamir Servisi firması olarak bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Ankaranın En Büyük Pimapen Tamir Firmasıyız
Çayyolu Mahallesi 2432 Cadde (Köyiçi) No: 157/D 
06810 | Çankaya - Ankara
Tel : 0312 255 08 55
Cep: 0532 765 74 59
© Copyright {2019} Çayyolu Pimapen Tamir Servisi. Tüm Hakları Saklıdır

Search