TAMİRCİ Mİ LAZIM? TIKLA
0312 255 08 55
Telefon
0532 765 74 59
Mobile
0531 745 20 95
Whatsapp Hattımız

Batıkent Pimapen Tamiri

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

Batıkent Pimapen Pencere Tamiri

Batıkent pimapen tamiri PVC pencere imalatı ve montajında usta montaj elemanlarıyla çalışmaktadır. Ankara'da hızlı servisi müşterilerine aralıksız garantili hizmet sunmaktadır. Pimapen pencereniz veya kapınızda oluşan arızalara en hızlı servis hizmeti sunmaktadır. 0531 745 20 95 nolu telefon ile her marka PVC pencere ve kapı için istek ve taleplere cevap bulabilirsiniz.

Pencereniz açılıp kapanırken takılıyorsa dert etmeyin! Kısa süre içerisinde tamir edebiliriz. Menteşeler düzeltilerek sorun giderilebilir. Pimapen pencerelerdeki menteşe arızalarını sökerek yaklaşık yarım santim ileriye takarak sorunu çözmekteyiz. Takılma kısımı üstte değil ortada mı o zaman cam bölümü arızalanmıştır. Cam sökülerek gerekli işlemler yapılıp geri takılmaktadır.

Pimapen pencerelerde kilit hataları genellikle iki tipte incelenir.

Bunlardan birincisi Normal Açılımlı Pimapen Pencere Kilidi normal açılım demek tek yöne açılan sistemdir. Kolu çevirerek açmanız yeterlidir. Pencere kilidinizin arızasını kolu boşa dönüyorsa veya kolu hareket ettiremiyorsanız pencere kilidiniz bozulmuştur. Bunun tamiri olmaz kilit sökülerek pimapene hasar vermeden yenisi takılmaktadır. Ankara Çilingir bu işlemi kısa sürede yapmaktadır. Bu durumda kilit mekanizması ispanyolettir. İspanyoletleri değiştirmek için vidalar sökülerek pencere kolunu yerinden çıkarın ve ispanyolet kilidi yerine takınız. Bu işlemi işinde profesyonel elemanlara bırakmanızı tavsiye ederiz. Aksi halde pencere kolundan da olabilirsiniz. Pimapen servisi verimli ve maliyet etkin olarak çalışmaktadır ve yüksek kalite hiİkincisi Çift Açılımlı Pencere Kilitleri hem üstten hem de yandan açılan pencere türüdür. Eğer pencerenizin kolu boşa dönüyorsa kilit bozulmuştur. Eğer ki pencere kolunu hareket ettiremiyorsanız. Üst taraf tam kapatılmadan yana doğru açılmaya çalışılıyordur. Bu sorunu çözdükten sonra hala pencere kolu hareket etmiyor ise emniyet mandalı vardır. Mandala basarak pencerenizi açıp veya kapatabilirsiniz. Eğer hala kolda hata varsa Ankara Pimapen Tamiri Batıkent'te hızlı servis ile adresinize ulaşmaktadır.

Batıkent PVC Pencere Tamiri

Çayyolu Pimapen Tamiri, pimapen kapı pencere tamirinde usta elemanları ile herzaman Batıkentlilerin yanındadır. Pencereler aralarından su geçirmesi veya soğuğu içeri vermesi durumunda izolasyon için bizi aramanız yeterlidir. En kısa sürede adresinize gelerek arızaları yerinde çözüyoruz.

PVC imal edilen pencere ve kapılarda zaman zaman farklı türde arızlar meydana gelmektedir. Bunlar;

Batıkent PVC Pencere Kanatlarının Sarkması: Kanada takılan camların kasaya yük bindirmemesi için ayarlamalar yapılır. Koyulan takozlar zamanla eskiyip yıpranarak boşluk oluşturur ve pencere kanadı açık kalmaktadır.

Batıkent Pimapen Pencerelerde Menteşe Tamiri: Pencere ve kapı ağırlığı ile zamana bağlı olarak yıpranmalar meydana gelebilir. Kırılan menteşeler çok zorluk çıkarmaktadır. Bozuk olan menteşeler ustalarımızdan tarafından yenisi ile değiştirilerek sorun giderilir.

Batıkent Pencere Kolu Tamiri: Pencere kolu zamanla veya kullanıma bağlı olarak kırılabilir. Ankara pimapen servisi, kapı ve pencere kolu değişimini garantili yapmaktadır.

Batıkent İspanyolet Tamiri: Pencere ve kapıların açılıp kapanmasını sağlamaktadır. Firmamız arızalanmış ispanyoletlerin değişimini yapmaktadır.

Batıkent Conta, Fitil Değişimi: Kapı ve pencerelerin izolasyonu için gerekli olan parçalardır. Eskiyen ve artık soğuk havayı içeriye veren bir pvcniz varsa conta,fitil değiştirme zamanı gelmiştir.

Batıkent İzolasyon Mastik Silikon Yıpranması: Kapı ve pencerelerin duvarla birleştiği noktalarda yalıtım sağlamak için kullanılan bir malzemedir.

Batıkent Karşılık Zamak Değişimi: Pencerelerin kapalı olmasını sağlayan parçalardır. Zamanla yıpranmaya bağlı kırılan bu parçaların değişimini yapmaktayız.

Batıkent Pimapen Tamiri Servisi olarak her marka pimapen ve hemen hemen her model için tamir servisimiz bulunmaktadır. Emkapen PVC Sistemlei, orpen, pimapen, rehau, egepen, winsa, fıratpen, enderpen gibi bir çok markanın özel yetkili servisi olarak hizmet vermekte olan sertifikalı bir firmadır.

Ankaranın En Büyük Pimapen Tamir Firmasıyız
Çayyolu Mahallesi 2432 Cadde (Köyiçi) No: 157/D 
06810 | Çankaya - Ankara
Tel : 0312 255 08 55
Cep: 0532 765 74 59
© Copyright {2019} Çayyolu Pimapen Tamir Servisi. Tüm Hakları Saklıdır

Search