TAMİRCİ Mİ LAZIM? TIKLA
0312 255 08 55
Telefon
0532 765 74 59
Mobile
0531 745 20 95
Whatsapp Hattımız

Çayyolu Pimapen Tamir Servisi

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

Çayyolu Pimapen Tamiri

Çayyolu Pimapen Servisi, pvc sektöründe pimapen kapı ve pencere imalatı yapan lider imalatçı firmalardan biridir. Ankara Çayyolu'nda merkezden çevre ilçelere uzman servis elemanlarıyla pimapen montaj ve tamir hizmeti götürmektedir.

Çayyolu PVC Pencere Servisi

PVC sektöründe çıraklıktan günümüze kadar oluşan tecrübemiz ile siz değerli müşterilerimize genel olarak Çayyolu'nda profesyonel hizmeti garantili bir şekilde sunmaktayız. Pimapen pencere imalatı ve tamiri konusunda 7/24 hızlı servis ile çözümler üretiyoruz. Uzman ekibimizle Çankaya ilçe merkezi ve semtlerinde pimapen pencere tamiri işlerinizi itina ile yapmaktayız. Çayyolu pimapen pencere servisi her türlü küpeşte, pimapen tamiri, cam balkon tamiri ve cam kapı tamiri arıza ve problemlerinize yerinde kalıcı çözümler üretmektedir.

Pimapen pencere ve kapılarında sıklıkla oluşan arızalar pencerenin kapanmaması, kapı kilitlerinin kitlenmemesi, su alması, soğuk hava alması, pencerelerin kapanmaması, pimapen pencerelerin menteşe kırılmaları, Volkswagen sistemlerin ayar bozuklukları, gibi benzer bir çok sıkıntılar yaşanmaktadır. Çayyolu PVC Tamiri olarak pvc sektöründe müşterilerimize kalite malzemeden garantili bir işçilikle hizmet vermeyi firma olarak ilke kabul etmekteyiz.

Her üründe olduğu gibi pvc sistemlerinde periyodik bakımlarının yapılması gerekir; Kullandığımız sistemlerin mekanizmalarının yağlanması, izolasyonlarının zamanı geldiğinde elden geçirilmesi, cam ve pencere ayarlarının tekrar yapılması hayatınızı kolaylaştırır.

Çayyolu Pimapen Tamiri
Çayyolu Pimapen Tamir Servisi

Çayyolu Pimapen Pencere Tamircisi

Çayyolu en çok tercih edilen PVC tamircisi olarak yüzlerce müşteri memnuniyeti referansına sahip lider firmayız. Pimapen pencere sistemlerinde yaşanan arızalar bazen kullanıcı kaynaklı, bazen de ömrünü tamamlamış mekanizmalar, parçalar ve özelliğini yitiren ray tekerlekleri nedeniyle olmaktadır. Pimapen kapı ve pencerelerde içeri su sızdıran, soğuk hava geçiren arızalar canınızı sıkan problemlerin başında gelmektedir. Pencerelerinizin soğuk geçirmez ve yağmur suyu almayacak şekilde olmasını istiyorsanız, deneyimli ustalarımız size hizmete hazırdır.

Çayyolu pimapen tamir ekibimiz profesyonel ustalarıyla sizlere pimapen pencere ve kapı arızaları hakkında bilgilendirmek için müşteri danışma hattımızda sizleri bekliyor.

Ankaranın En Büyük Pimapen Tamir Firmasıyız
Çayyolu Mahallesi 2432 Cadde (Köyiçi) No: 157/D 
06810 | Çankaya - Ankara
Tel : 0312 255 08 55
Cep: 0532 765 74 59
© Copyright {2019} Çayyolu Pimapen Tamir Servisi. Tüm Hakları Saklıdır

Search