TAMİRCİ Mİ LAZIM? TIKLA
0312 255 08 55
Telefon
0532 765 74 59
Mobile
0531 745 20 95
Whatsapp Hattımız

Cam Balkon Tamiri

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

Günümüzde ev alırken ya da kiralarken balkonuna bakar olduk. Ferah balkonlar stresli ve yorucu günün yorgunluğunu, kötü enerjiyi atmaya yardımcı olur. Cam balkon ürünlerinde kullanılan malzemeler kaliteli imal edilirek düzgün ve titiz bir montaj yapıldığında uzun ömürlü olurlar. Cam balkonlar evimizin daha estetik görünmesini sağladığı gibi güvenlik açısından da katkı sağlar.

Emka Yapı, cam balkon sistemleri imalatında birinci sınıf malzeme kullanmaktadır. Ürünlerimiz temperli (basınca, ısı iletkenliği ve kaliteye bağlı olan A sınıfı) camlardan yapılmakta, rüzgar, yağmur ve kar gibi doğa olaylarında sizlere kısmi izolasyon sunmaktadır. Cam balkon kurulumunda kullanılacak alan ürünün düzgün ya da pürüzlü olmasına montaj için engel değildir. Her alana istediğiniz şekilde montaj işlemi yapılır.

Cam balkon sistemleri birbiri üzerine ardı sıra geçerek müşterinin isteğine göre sağ yada sol kısmın en köşesinde toplanır. Cam balkon modelleri ve çeşitlerine göre farklılık gösterir. Montaj son derece önemli bir faktördür çünkü ürün ne kadar kaliteli olursa olsun o montaj düzgün yapılmadığı sürece size her zaman sorun çıkartır.

Cam balkon, çok şık ve modern durur kendi isteğinize göre özelleştirme imkanı sunar ve artı olarak son derece dayanıklıdır. Cam balkon kullanıcılarının yakındığı sorun da camlarının kırılmasıdır. Bunu en aza indirmek için katlanır cam kullanmakta yarar var. Katlanır camlar, normal camların aksine, tempered cam olup, kırılma riski en azdır.

Cam balkonunuzdaki her türlü arıza problem şikâyetlerinizi bize ulaştırabilir, bizde kısa zamanda evinize servis sunarak bütün ihtiyaçlarınızı giderebiliriz.

Ankaranın En Büyük Pimapen Tamir Firmasıyız
Çayyolu Mahallesi 2432 Cadde (Köyiçi) No: 157/D 
06810 | Çankaya - Ankara
Tel : 0312 255 08 55
Cep: 0532 765 74 59
© Copyright {2019} Çayyolu Pimapen Tamir Servisi. Tüm Hakları Saklıdır

Search