TAMİRCİ Mİ LAZIM? TIKLA
0312 255 08 55
Telefon
0532 765 74 59
Mobile
0531 745 20 95
Whatsapp Hattımız

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil

PVC tamiri alanında sizden gelen talepleri değerlendiren uzman ekibimiz keşif, planlama ve teknik hazırlık aşamalarından sonra size bir çalışma planı sunar. Fiyat uygunluğu, proje süreci konusunda karşılıklı mutabakattan sonra proje uygulama aşamasına geçilir. Tamir ve bakım çözüm önerilerimiz müşterilere aktarılmaktadır.

Bir pencerenin onarımını yapmak, takdir edilir ki yenisini yapmaktan daha zordur. Ancak ekibimiz yalnızca onarım ekibi olduğundan, uygulamalarımızın başarı oranı oldukça yüksektir. Uygulamalar bitirildikten sonra, defalarca test edilerek kullanımınıza sunulmaktadır.

PVC cam kapı imalatı ve tamir servisi olarak Ankara Çayyolu'ndaki fabrikamızda her ebatta pvc pencre ve kapı imalatı yapmaktayız. İstenilen gün ve saatte söz verdiğimiz gibi projeyi uygulama alnına garantili olarak teslim ediyoruz.

Kusursuz uygulamalarımız, kullandığımız yüksek kaliteli ürünler ile desteklenmektedir. Uygulamalarımızda, Dünya üzerinde kabul görmüş en kaliteli ve uzun ömürlü ürünler kullanılmaktadır.

Çayyolu PVC Sistemleri marka bağımsız olarak da çalışmalarını sürdürmektedir. Bu paralelde PVC Cam Kapı Tamiri, Otomatik Kapı Tamiri, Cam Küpeşte İmalatı ve Montaj hizmetleri, Otomatik Panjur Servis Hizmeti, Otomatik Kepenk Tamir hizmeti gibi alanlarda çalışmalarını sürdürmektedir.

Mekanik ekipmanlarımızın tamamı Almanya'dan ithal G-U, Roto-Frank ve kalitesini ispatlamış Kale marka ürünlerdir.

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin

Pimapen Tamir Ankara, Alüminyum ve PVC sistemleri imalat, bakım ve tamir üzerine Ankara Çayyolu'nda yapılanmış kurumsal bir firmadır. PVC malzeme üzerinde ihtisas sahibi olan firmamız sürekli gelişen, büyüyen ve yeniliklerle sürekli ilerleyen Alüminyum ve PVC sektörünü her zaman yakından takip edip uygulamalar yapan ender firmalardan biridir.

PVC pencere ve kapı sistemleri ve sineklik imalatı üzerine kurulu fabrikamız, bayileri ve ustalarından oluşan bir ekiple her türlü eksiklikleri ve sıkıntıları bilerek çözüm üretmiş, müşteri memnuniyetini sağlamayı ilke edinmiştir.

Ankara'nın her semtine hizmet verecek şekilde yapılandırılmış firmamız yeterli hizmet aracı ve elemanı hazır bulundurmaktadır. Kamu kurumları, fabrikalar, iş yerleri ev ve ofisler için ücretsiz keşif ve fiyatlandırma yapmak için yerinde tespit uygulamasını ilk başlatan firmalardan biridir. Keşif sonrası uygulama tespitlerini belirledikten sonra en iyi çözüm seçeneklerini sizlere sunan ve neticeye en iyi malzeme ve titiz işçilikle ulaşan bir misyon ile hizmet vermektedir.

Ankara ve ilçelerinde geniş servis ağı ile, müşterilerine pimapen montaj, tamir, bakım ve onarım hizmeti vermiş firmamız, bu meslekte etik değerlere sadık kalarak en iyi olmayı hedeflemektedir.

İmalat, bakım ve onarım hizmeti verdiğimiz hizmet alanlarımızda bize telefon veya e-mail yoluyla ulaşabilir, ücretsiz keşif ve fiyatlandırma talep edebilirsiniz.

Ankaranın En Büyük Pimapen Tamir Firmasıyız
Çayyolu Mahallesi 2432 Cadde (Köyiçi) No: 157/D 
06810 | Çankaya - Ankara
Tel : 0312 255 08 55
Cep: 0532 765 74 59
© Copyright {2019} Çayyolu Pimapen Tamir Servisi. Tüm Hakları Saklıdır

Search